bahar dekorasyonu mobilya modelleri

Baharı Evinize Getirecek Tavsiyeler!

Bahar aylarına girdiğimizde bu dönemde evinize de baharı getirmek istiyorsanız sizlere bazı tavsiyelerimiz var. Sıcak havalar yavaş yavaş etkisini göstermeye başladı. Böyle zamanlarda camdan güneş gelen evinizi de bahar ferahlığına kavuşturmak için birkaç yenilik yapmanın tam zamanı !

Yüzünüzü ve renkleri bahara dönün!

Koyu renkli nevresim takımlarını, koltuk örtülerini ve minder kılıflarını değiştirme zamanı. Açık renkli ev tekstili ürünleri ile içiniz ferahlayacak. Evinize gelen güneş ile birlikte kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Doğal detaylara daha fazla yer açmaya çalışın. Aynaların yanına yerleştireceğiniz hasır sepetler ve ince koltuk örtüleri ile doğayı evinize getirin.

Boş vazoları değerlendirmenin tam zamanı

Evinizde boş vazo ya da vazo olarak kullanabileceğiniz şişelerinize çiçek ekme zamanı geldi. Evinizdeki bitkiler ile zaman geçirmek size de çok iyi gelecek. Aynı zamanda açık renkler ile bir araya gelen bitkiler huzurlu hissetmenizi sağlayacak.

Mobilyalarınızın yerlerini değiştirin

Eğer koltuklarınız ya da yemek masanız pencerelerden uzak ise, evi daha aydınlık gösterecek farklı değişimler yapabilirsiniz. Mobilya modelleri buna uygun değil ise örneğin L koltuk kullanıyorsanız onu pencereye en yakın konuma götürmek bile farklılık yaratacaktır. Bu bahar ayında tazeliklere ve farklılıklara yer açabilirsiniz.

Baharın sembolleri duvarları süslüyor

Yaprak desenleri, doğal tonlarda duvar kağıtları bu bahar her yerde olacak. Dilerseniz tüm duvarlar için dilerseniz yalnıza tv ünitesi arkası gibi duvarların bir kısmına uygulama sağlayabilirsiniz. Hem eğlenceli zaman geçirmenizi sağlayacak hem de evinize renk katacak bu uygulamayı denemenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir