bohem dekorasyon stili

Kuralsızlık Kuralı İle Bohem Dekorasyonun İncelikleri

Bohem dekorasyon bugün birçok evde, kafede ve mağazada karşınıza çıkıyor olabilir. Bohem felsefesi ile yaşam alanlarının büyük noktalarına yayılan dekorasyon stili, aslında kuralsızlık şekliyle dikkat çekiyor. Eğer bu dekorasyon modelini evinize uygulamak istiyorsanız herhangi bir kurala sahip değilsiniz. İç sesinizi dinlemeli ve renkleri kullanmaktan çekinmemelisiniz.

Gezginler, şairler, sanatçılar, kısacası özgür ruhlu kişilere hitap eden bohem dekorasyonda hasır kumaş ve örgüler ön plandadır. Bu dekorasyonu oluşturmak için pahalı dekoratif ürünlere ihtiyacınız bulunmaz. Evinizde yer alan malzemeler ve yaratıcılığınız ile yepyeni stiller ortaya çıkarabilirsiniz.

Eskiyi değerlendirmek bohem dekorasyonun ana düşüncesidir. Bu nedenle evinize mobilyalar satın almak istiyorsanız bu anlamda en iyi mobilyaları 1. El mobilya satıcılarında bulamazsınız. Bohem mobilya için en iyi parçaları 2. El antika mobilya satıcılarında görebilirsiniz.

Geçmişin İzleri Bohem Dekorasyon Stilinde

Bohem felsefesi ile yaşam alanlarını aydınlatan bu stil, geçmişe değer verir. Eski zamanlarda dikilen örtüler, aksesuarlar, bohem dekorasyonda değerlendirilir. Bohem stil size biraz karışık gelebilir. Ancak kullanılan renkler daha enerjik bir yaşam alanı elde etmenize yardımcı olur.

Yaratıcı ve özgür ruhların akımı bohem’ de doğal bir enerji vardır. Zıtlıklar herhangi bir kargaşa yaratmaz. Tasarım, ruhun renklerini yansıtır. Bu dekorasyonda en önemli detay rahatlığınızdır. Mobilya seçimlerinde büyük koltuklar kullanabilirsiniz. Aynı zamanda farklı farklı kırlentler, bohem dekorasyon yaratmak için en iyi seçeneklerden biridir.

Artık halınız ile orta sehpanız uyumlu mu? Gibi soruları aklınızdan çıkarma zamanı! Evinizde belirli bir uyum ve fon yakalamak durumunda değilsiniz. Artık egzotik detaylar ve desenler kullanma zamanı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir