mürdüm rengi dekorasyon mobilya modelleri

Mobilya Modelleri ve Aksesuarlar İle Mürdüm Rengi Dekorasyon

Mürdüm moru, ağırlığı ve asilliği ile sevilen bir renk. Yalnızca kıyafetlerde ya da aksesuarlarda değil, son dönemlerde mobilya modelleri içerisinde de sıklıkla tercih edilmeye başlandı. Eğer evinizin dekorasyonuna yenilikler katmak istiyorsanız ya da evinizde bakın olan bir renk tonunu mürdüm rengi dekorasyon ile kombinlemek istiyorsanız yapabileceğiniz bazı şeyler var!

Mürdüm rengi ile nasıl dekorasyon yapılır?

Mor renginin tonları içerisinde yer alan mürdüm rengi aslında koyu bir renk. Fakat doğru mobilyalar ile bir araya getirildiğinde evinize ağır ve gösterişli bir hava katar. Ancak öncelikle stili belirlemeli ve renk hakimiyetine karar vermelisiniz. Eğer duvarlarınızı mürdüm rengi boyuyor iseniz mobilyalarınızı açık renk tutmanız ferah bir salon oluşturmanızı sağlar. Duvarlarınızın rengini açık tonlarda tutmak istiyorsanız mobilya modelleri içerisinde mürdüm rengi ve tonları bulunan ürünleri seçebilirsiniz.

Hali hazırda yeni dekore edilmiş bir eviniz var ise ve siz eve mürdüm detaylar katmak istiyorsanız minimal tercihler de yapabilirsiniz. Eğer eviniz açık renkler ile kaplıysa bu yöntem çok da etkili olacaktır. Örneğin tv ünitenizin yanına büyük bir vazo alabilir ve mürdüm rengi pampaslar ile vazonuzu doldurabilirsiniz.

Büyük ve raf detaylı bir tv üniteniz varsa mürdüm rengi çerçeveler ile salonunuzda anılarınıza yer verebilirsiniz. Çerçeveler arasına küçük dekoratif ışıklar ekleyebilir ve huzurlu bir ev ortamı yaratabilirsiniz. Evinizde yoğun dekoratif obje kullanmak istemiyorsanız koltuk renkleri ile farklılık yaratabilir ve oturma grubunuzun berjerlerini mürdüm rengi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir