salonunuzu yenileyecek 5 öneri

Salonunuzu Değiştirecek 5 Muhteşem Öneri

Salonunuzu yenilemek ve ufak dokunuşlar ile bambaşka görünümler yaratmak ister misiniz? Yanıtınız evet ise içeriğimizde sizlere 5 muhteşem öneri sunuyoruz.

Salonlar evlerin en çok kullanılan ortak alanlarıdır. Eve gelen misafirlerin de vakit geçirdiği göz önünde bulunan bölümdür. Bu nedenle salon dekorasyonunda farklılıklar kullanabilir ve evinizi zevkinize uygun dekore edebilirsiniz. İşte salonumuzu güzelleştirecek ve odaya farklı bir hava katacak öneriler…

Avangart koltuk takımları ile ihtişama yer açın!

Yeni dönemin en tredn mobilyası avangart koltuk takımları, hem gösterişli tasarımları hem de muhteşem renkleri ile salonlarda dikkat çekmeye devam ediyor. Bu mobilyalar ile farklı kırlentler kombinleyebilir ve uyumlu tonlar yakalayabilirsiniz. Avangart koltuk takımları kullanıyorsanız salonunuzda ayna detaylarına yer verebilirsiniz. Böylece eviniz daha da ferah görünecektir. Aynalar salonlara derinlik kazandıran önemli aksesuarlardır.

Uzun ve şık aydınlatmalar kullanın

Belirttiğimiz mobilya modellerine en çok yakışan şeylerden biri gösterişli avizelerdir. Klasik fakat şık avizeler ile salonunuzu zenginleştirebilirsiniz. Tavandan sarkan aydınlatmanın yanı sıra ayaklı aydınlatmalar da kullanılabilir. İkisi birlikte kullanılarak daha aydınlık bir ortam ya da sadece ayaklı aydınlatma kullanılarak loş bir ortam yaratabilirsiniz.

Mumların huzurunu hissedin

Eve ruh kazandıran diğer bir önemli detay ise mumlardır. Koltuk takımlarınızı uyumlu renklerde mis kokulu mumlar kullanmak kendinizi huzurlu hissetmenizi sağlayacak. Evinizde kendinize ait terapi zamanları oluşturmak istediğinizde mum ve koku çubukları en güzel yardımcınız olacaktır.

Salonunuzda doğadan parçalar barındırın

Çiçekler salonunuza hem bambaşka bir hava katacak hem de doğayı evinize getirecektir. Boş zamanlarınızda çiçekleriniz ile ilgilenebilir ve kaliteli bir hobi edinebilirsiniz. Son zamanlarda sarmaşık bitkiler evlerde sıklıkla kullanılıyor. Siz de sevdiğiniz bitkiler ile evinize tazelik getirebilirsiniz.

Duvarlarınızı anılar ile renklendirin

Bir salona yakışan en stil detaylar modern çerçevelerde gizlidir. Duvarlarınıza sevdikleriniz ile birlikte olduğunuz anları ifade eden çerçeveler yerleştirebilirsiniz. Böylece hem onları her zaman hatırlayabilir hem de salonunuza renk katabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir