dekorasyon önerileri

Verimli Dekorasyon Fikirleri İle Alanınızı Değerlendirin!

Evinizi olabilecek en verimli şekilde dekore ettiğinizi düşünüyor musunuz? Alanınızı daha iyi şekilde kullanmak ve uzun süreli bir düzen oluşturmak için sizlere bazı önerilerimiz var. Küçük birkaç ürün ile evinizdeki kalabalığı yok edebilir ve ferah alanlar yaratabilirsiniz.

Antre alanlarını dekoratif sepetler ile değerlendirin

Antre bölümünde dolap içlerini dekoratif sepetler ile bölme haline getirebilir ve eşyalarınızı sınıflandırarak ayırabilirsiniz. Böylece benzer ürünler bir arada olacağı için daha kolay bulunabilecektir. Aynı zamanda iç içe ve karışık görünüm ortadan kalkacaktır.

Kapı girişlerindeki sandalye ve pufları bölmeli hale getirin

Evinizin girişinde bıraktığınız ayakkabıların ne kadar göz yorduğunun farkındayız. Bunu önlemek için tek düze bir sandalye satın almak yerine bölmeli puflar alabilir ve ayakkabılarınızı buraya yerleştirebilirsiniz. Böylece kargaşa ortadan kalkacaktır.

Her zaman açık tonları tercih edin

Evinizin kalabalık detaylar ile dolu olduğunu düşünüyorsanız düzenleme işlemlerini kullanırken organizer ürünlerinizi açık renkli ve desensiz ürünlerden yana kullanabilirsiniz. Böylece göz yormayan bir düzen oluşturabilmek mümkün. Duvalarda da açık tonlar kullanmak gün ışığı ile daha ferah ortamlar yaratmanıza imkan tanıyacaktır.

Fazla ürünlerin göz yormasına müsaade etmeyin

Dekorasyon ürünlerini çok seviyor olabilirsiniz. Ancak sürekli diğerlerinin yanına eklediğiniz yeni objeler hem temizliği zorlaştıracak hem de kalabalığı arttıracaktır. Bunu önlemek için dönemsel ürünler kullanabilirsiniz. Belirli aylarda kullanmak üzere dekorasyon ürünlerinizi ayrıştırabilirsiniz.

Mobilya modelleri için bazalı ürünler kullanarak bu noktaları de eşyalarınızı korumak için değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir