sedir modelleri

Sedir Modellerinin Dekorasyonda Kullanımı

Genellikle ahşap malzemeden üretilen oturma grupları olarak ifade edilen sedir modelleri, duvarla ve yerle bütünleşmiş ürünlerdir. Dayanıklı malzemeden üretilen yapılar uzun ömürlü kullanıma sahip olduğu için mobilya sektöründe önemli bir yere sahiptir.

Koltuk tarzında üretilen bu köşe takımları alanın maksimum verimde kullanılmasını sağladığı için kullanışlıdır. Köşe alanlarını değerlendirebileceğiniz bu takımların oturma bölümünde minderler bulunur. Oldukça konforlu bir oturma alanı yaratan sedirler farklı motiflere ve kumaşlara sahip olabilir.

Sedir Modelleriyle Evinizde Şark Köşesi Oluşturun

Tarihi bir öneme sahip olan sedir modelleri, şark köşesi yaratmak için ideal ürünlerdir. Özellikle tarihi esintilerin yer aldığı evlere uyum sağlayan sedirler Anadolu’nun dekorasyon kültür ögelerini barındırır.

Odanın bir köşesinde sıcak ve samimi bir hava yaratmak için oluşturabileceğiniz şark köşesi, otantik aksesuarları kullanabileceğiniz bir alan yaratır. Duvara asabileceğiniz bir kilim, bakır siniler ve bakır aksesuarlar sedir takımınızla uyum yakalayacaktır.

Ahşap malzemelerle de uyumlu bir bütünlük yaratan sedirler, alanın dar olduğu durumlarda ev dekorasyonunun kurtarıcısı olabilir. Daha sade ve soft renkli minderlerle üretilebilen sedirler doğallığını koruyan, minimal alanlar yaratmanıza da yardımcı olacaktır.

Sedir takımları için seçilen kumaşların türü ve kumaş motifleri bu oturma gruplarının farklı stillerle uyumlu olmasına fırsat tanır. Böylece modern evlere dahi retro dokunuşlar yapabileceğiniz sedir modelleri sıcak sohbetlerin yapıldığı oturma alanları yaratılmasında öncü olacaktır. Sedir takımları eskinin çizgileriyle dekore edebileceğiniz yaşam alanlarına sahip olmanızı sağlar. Retro oturma gruplarıyla kullanılabilen sedir modelleri işleme detaylarına ve ahşap oymalara sahip olabilir. Eğer evinizde küçük bir şark köşesi yaratmak istiyor, sedir koltuklarla alanı daha verimli kullanmak istiyorsanız ahşap sedir modellerini tercih edebilir, salonunuzun tam ölçüleriyle uyumlu tasarımlar yaptırabilirsiniz. Sedir modellerinin fiyatları ise ölçülerine ve kullanılan malzemeye göre farklılık gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir