mobilya modelleri ve zümrüt yeşili dekorasyon

Zümrüt Yeşili Rengi İle Salon Dekorasyonu

Zümrüt yeşili son zamanlarda mavi tonları gibi evlerde kullanılan popüler renkler arasındaki yerini aldı. Asil tonu ve gold ile oluşturduğu harika uyum göz önüne alındığında salonlarda neden bu kadar tercih ediliyor olduğunu anlayabiliriz. Peki zümrüt yeşili rengi ile salon dekorasyonunda neler yapılabilir?

Gold detaylar ile zümrüt yeşilini eşsiz kılın!

Zümrüt yeşili rengi, gold detaylar ile buluştuğunda zarafet sunuyor. Eğer evinizde bu renk mobilya modelleri tercih etmek istiyorsanız orta sehpanızı gold tercih edebilirsiniz. Yeterince asil bir renk olan zümrüt yeşili ile mermer bir orta sehpa kombinlemek görkemli bir dekorasyon oluşturmanızı sağlayacaktır. Koyu bir ton olan zümrüt yeşili rengi mobilyalar satın almak istiyorsanız duvarlarda açık tonlar kullanabilirsiniz. Böylece denge sağlamış olursunuz. Yalnızca koyu renkler kullanmak ev çok ışık  alıyor olsa dahi sizi zamanla rahatsız edebilir.

Duvar dekorasyonu yaparken büyük tablolar tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda yeşil renkli klasik mobilyalar kullanıyorsanız büyük gösterişli avizeler ile bütünlük yakalayabilirsiniz. Kırlentlerde ise krem rengi detaylara yer vermek salonunuzu renklendirmenizi sağlayacaktır.

Doğal ahşap koltuk takımları

Doğal ahşaptan üretilen salon takımları tercih etmek uzun süreli kullanım imkanları sunar. Asortie mobilya modelleri özel işçilik ile doğal ahşaptan üretilir. Etkileyici tasarımlara sahip, ince oyma detaylarıyla göz dolduran koltuk takımları için Asortie Mobilya ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Karizma klasik koltuk takımı, zümrüt yeşili renginde bir salon dekorasyonu için muhteşem seçim olacak. Bu lüks salon takımı 2 adet 3’lü kanepe ve 1 berjerden oluşuyor. Fakat farklı ihtiyaçlarınız bulunuyorsa örneğin 2 berjer kullanmak istiyorsanız ihtiyaçlarınıza yönelik üretim gerçekleştiriliyor. Kullanıcıların isteğine bağlı olarak takıma dahil edilen klasik aksesuar modelleri ve sehpalar eşsiz bir yaşam alanı oluşturmayı destekliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir