avangard salon

Avangard Salon Takımı Modellerinin Kullanım İpuçları

Klasik tarzda tasarlanan mobilyaları sevenler için ideal olan avangard stil, ev dekorasyonunuza yenilik katacak dekorasyon fikirlerinden biridir. Adını son yıllarda daha çok duyduğumuz avangard mobilyalar, evlere yeni bir soluk getirirken, iddialı yapısıyla görenleri büyülüyor.

Bağımsız bir stil olarak beğenileri kazanan avangard, dikkat çeken ve detayların ön plana çıktığı yaşam alanları yaratıyor. Klasik işlemeler, göze çarpan parlak kumaşlar, ağır ve ciddi çizgiler avangard ürünlerde karşımıza çıkıyor. Ancak klasik mobilyadan belki de en büyük farkı, göz yormadan ihtişamlı alanlar tasarlamanıza imkan tanıması oluyor.

Görkemli Yaşam Alanları Tasarlayın!

Avangard salon takımı modelleri sayesinde kalabalık görünümden uzaklaşarak, dikkati tek bir ürüne verebilir, sadece koltuk takımınızla bile ihtişamlı bir görünüm elde edebilirsiniz. Ayrıca bu takımlarda öne çıkan klasik işlemeye sahip büfeler, kol detaylarında kullanılan yaldızlar ve parlak kumaşlar klasik dekorasyona yeni bir soluk getirecektir.

Az Eşya ile İhtişam Yaratın!

Minimalist dekorasyonu sevenlerin de ilgisini çeken avangard, az eşya ile gösteriş yaratabileceğiniz bir stildir. Göz yormayan ve görenleri kendisine hayran bırakan bu tarz, hem modern evlerin hem de klasik evlerin kullanabileceği mobilyaları barındırır. Ancak avangard salon takımlarıyla kullanılan aksesuarların ve diğer mobilyaların kullanımına dikkat etmek ve uyumlu bir bütün oluşturmak kusursuz bir dekorasyon yaratmanıza olanak tanıyacaktır.

Detaylara Önem Verin!

Avangard salon takımı kullanarak yaşam alanınızı yenilerken avize, perde ve halı gibi ürünlerin seçimi de önemli bir konudur. Aydınlatmanın gücünü kullanarak salonlarda öne çıkarmak istediğiniz mobilyayı seçebilir, en ihtişamlı avangard ürününüzü ön plana çıkarabilirsiniz. Klasik stor tarzda tül ve perdeler de bu stile yakışan ürünler arasındadır.Kontrast oluşturacak renkleri kullanmaktan çekinmeyin ve renklerin dekorasyona olan katkısını göz ardı etmeyin. Hayal ettiğiniz ev dekorasyonuna ulaşmak için tercihinizi asil renklerden yana kullanabilir, ağırbaşlı bir hava yaratabilirsiniz. Daha geniş göstermek istediğiniz salon alanlarında açık renkleri kullanabilir, ferah ve aydınlık mekanlar yaratabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir