avangard yemek odası

Avangard Yemek Odası İçin Fark Yaratan Modeller

Doğal ahşaptan üretilen avangard yemek odası takımları son zamanların trend ürünleri içerisinde. Şıklıktan ve zarafetten ödün vermeyen bu mobilyalar sevdikleriniz ile keyifli sofralarda buluşmanıza yardımcı oluyor. Siz de yemek odanız için fark yaratan seçimler yapmak istiyorsanız avangard yemek odalarını inceleyebilirsiniz.

Avangart kavramı dilimize Fransızcadan gelmiş bir sözcük ve askeri bir kavramı ifade ediyor. Kelime anlamı “öncü birlik” olan avangart kavramı moda ve dekorasyon dünyasına da sıra dışı anlamlarıyla giriş yapmış oldu. Dekorasyon stiline göre avangard kelimesi ezberleri bozan yenilikçi anlamları taşıyor. Özellikle yemek odalarında bu stilin birçok iddialı tasarımı bulunuyor. Hem klasik hem de yenilikçi detaylar bulunduran bu mobilyalar ile evinizde büyük farklılıklar oluşturabilmeniz mümkün.

Avangard yemek odası stilinin sınırları yoktur!

Bu model yemek odalarının oyma motifleri ve özel işlemeleri bulunur. Ancak bu göz yorucu bir etki yaratmaz. Aksine daha ağır ve ihtişamlı duruşlar ortaya çıkarır. Lüks ve zarafeti bir araya getiren avangard mobilyalar popülaritesini hala korumaktadır.

Kontrast dekorasyon avangard yemek odalarında kendini sıkça gösterir. Böylece iddialı renkler ile bir bütünlük elde edilir. Asortie Mobilya, alanlara uygun avangard yemek odası stilleri ile adından sıkça söz ettirmektedir. Eğer bu modeli çok beğeniyor ancak yeterli alanınız olmadığını düşünüyorsanız Asortie avangard yemek odası modellerini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir